21 November 2019
Ankara University Institute of Accelerator Technologies
Europe/Istanbul timezone

Katılımcı Listesi

121 participants

Kayıt

Ünvan İsim Soyisim Kurum/Firma Faaliyet Alanı
Mr. M. Melih AKKUZU Öz Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mr. SEDAT ALANTAR DEICO
Mr. Tankut ASLANTAŞ Çankaya Üniversitesi
Mr. Oktay AYDIN Gökçeler Soğutma
Mr. UGUR AYDIN OSSA
Mr. Yasin AYDIN RADSAN Yıldırımdan Korunma ve Topraklama
Mr. LÜTFİ AYSAN ONAIR MEDYA KOMÜNİKASYON VE YAYINCILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
Mr. Haluk AYTAN BOYDEM Yapı ve Elektrik Malz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Mr. Ekrem Aras ATEL Teknoloji ve Savunma Sanayi A.Ş.
Mr. Hakkı Atılgan SDT Space & Defence Technologies Inc. (SDT)
Mr. ABDULKADİR AÇIKGÖZ FTS TASARIM MAKİNE OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
Mrs. Şule AĞTAŞ NUMESYS İLERİ MÜHENDİSLİK A.Ş.
Mr. NEVZAT BOL INTECRO ROBOTICS
Mr. Jose BRU OSSA
Mr. Mahmut Bayrak Altinay Havacılık ve İleri Teknolojiler San. ve Tic. A.S.
Mrs. Dilek Başaran BİL DB MARS Bilişim Teknolojileri ve Savunma Sanayi Tic. Ltd. Şti.
Mr. Hakan Başdal Dora Makina
Mr. Mehmet Ali Bektur CRYOCAN
Mr. Ateş Berna EelctraIC
Mr. Yavuz Biçkes MÜSAN Makina Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ms. Gökçe Bölge Numesys
Mr. Emir BİRANT Birant Makina Muh. Med. San. Tic. Ltd. Sti.
Mr. ÜMİT BAYRAM BİÇER TTAF SAVUNMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mrs. İLKNUR CANTÜRK AAG MAKİNA BASINÇLI HAVA SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Mr. EZGİ CETİN BASOGLU KABLO VE PROFİL SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Mr. Siyami Cil Mega Genel Endustri Muh.Hiz.ve San.Ur.Tic.A.S.
Prof. BURHAN DAVARCIOĞLU AKSARAY ÜNİVERSİTESİ
Mr. MURAT DERE HES HACILAR ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mrs. MEHTAP DORKEN KSB POMPA ARMATÜR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mr. TANER DURUCAN KAREL AŞ
Mr. Sinan Danacıoğlu Tufan Demir Celik A.S.
Prof. Şimşek Demir PRF ARGE Müh.San.Tic.A.Ş.
Dr. Bora Dikmen ASARTECH
Ms. DİLEK ERGUN POWER ELEKTRONİK SAN.TİC.A.Ş.
Mr. ERDEM ERİŞMİŞ BASOGLU KABLO VE PROFİL SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Mr. ERHAN EVLİMOĞLU SER ELEKTRONİK SİSTEMLER
Mr. Salih EZER Trimes Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mr. Hakan Erbayar TAV Teknoloji
Mr. Eyüp Ertürk Ulusan Alüminyum SAn. Ve Tic. A.Ş.
Mr. Sezgin GÖKÇE Gökçler Soğutma
Mr. Ekrem Gündoğmuş Arslan Metal ve Plastik Sanayi Dış Tic. Ltd. Şti.
Mr. MURAT HARMANDALI TÜBİTAK UZAY
Dr. Mustafa HATİPOĞLU Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
Mr. Fatih Hanoğlu Günak İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Mr. ALPER INTEPE İNTEPE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ
Mr. UTKU KARACA ARITES METAL SAN VE TİC LTD ŞTİ
Mr. AHMET KENDİRCİOĞLU ÖZÇELİK MAKİNE
Mr. Hakan KIZILTOPRAK TOBB
Mr. Ozan KIZILÖZ Kronos Bilişim Çözümleri Yazılım Danışmanlık A.Ş.
Mr. BUĞRA KOCAMAN TÜBİTAK UZAY
Uğurhan KUTBAY KARAKAMLAR HAVACILIK
Mr. AHMET OĞUZ KUYUMCU HEYBETLİ METALURJİ MAK SAN TİC LTD ŞTİ
Ms. Özge Ece Kara Intecro Robotics
Prof. Mehmet Karahan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
Ms. Selin Kavun Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mr. Murat Keskin Trimes Mühendislik
Mr. Mehmet Akif Koca Roketsan A.Ş.
Mr. Serkan Köse Se Savunma Sanayi Havacılık LTD ŞTİ
Mr. Gökhan Lale SİSTEM TEKNİK SANAYİ FIRINLARI A.Ş.
Mr. Onur Memiş Anadolu Talaşlı İmalat Otomat San. Tic. Ltd. Şti.
Mr. Abdurrahim NAZLIM Bozok Savunma Medikal ve Mühendislik San. Tic. Ltd.Şti.
Mr. BERK OZCAN TEKOM-PUK Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mr. Yuksel Ozkan Zenotek
Mr. Aytaç SADIÇ Vatan Kablo
Mr. ENGİN AHMET SAYGI HİTİT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ
Mr. Zafer Sali Profen Group
Mr. Bekir Sağlamyürek Dora makina imalat san. ve tic. ltd. şti
Mr. Özer Sağlamyürek Dora Makina
Mr. Bülent Sezer Altima Sistem ve Yazılım Teknolojileri
Mrs. Aysel Sozen ESEN Sistem Entegrasyon
Ms. Azra Timur ARTRON
Mr. Bilal Tonga Creworker Yazılım Elektrik Elektronik
Mr. Burak Tuncer DETS Dinamik Muhendislik Teknoloji Sistemleri San. Tic. Ltd. Sti.
Dr. Mert Tuğcu OBSS Teknoloji A.Ş.
Mr. Ömer Türker Türker Group İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Mr. Ersin VURAL GEMA ENDÜSTRİYEL KONTROL
Mrs. PINAR YALMAN AKCENGİZ OSTİM ENERJİK-OSTİM YENİLENEBİLİR ENERJİ VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ KÜMELENMESİ
Mr. Onur YARKINOĞLU MODESİS MAKİNE ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Ömer YAĞMUR RADSAN Yıldırımdan Korunma ve Topraklama
Mr. SERKAN YETER YETER MAKİNA MÜHENDİSLİK TAS. İML. OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Mr. Cenk YILDIRIM KARAKAMLAR HAVACILIK
Mr. VELİ YILDIRIM SDT Uzay&Savunma Teknolojileri
Mr. Gökhan YILDIZ GEMA ENDÜSTRİYEL KONTROL
Prof. ERCAN YILMAZ Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Nükleer Radyasyon Dedektörleri Uygulama Araştırma Merkezi
Mr. Mahmut Sinan Yayla ASELSAN A.Ş.
Mr. Emre Yegin Atlas KBS Engineering Ltd
Mr. Barış Yiğin Global Wire Harness A.Ş.
Mr. Riza Yolaçan ODTÜ TEKNOKENT
Mr. Cem YÜCE Günili Yazılım
Mrs. SENA YÜKSEL Promer Müşavirlik Mühendislik A.Ş.
Mr. Musa Zeytinci Zed
Mr. cüneyt bahtiyar Delta Döküm San.Ve Tic A.Ş.
Mr. hayri esen hitit gümrük müşavirliği
Mr. fazıl hızal HIZAL LTD. yüksek gerilim teknolojileri.
Mr. ali karaca HES HACILAR ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Dr. uğur kayasal Roketsan
Mr. ESEN ÇEVİK Hiperteknoloji Medikal Makina Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş.
Mr. Atakan Çapcı Anadolu Talaşlı İmalat Otomat San. Tic. Ltd. Şti.
Mr. Harun Çetin KEYS Teknoloji A.Ş.
Mr. Abdullah Çoban IRADETS A.Ş.
Mr. NEİL AVNER ÇİKUREL RND ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TASARIM MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Mr. Eyüp ÖZAVCI OGEM otomasyon Gereçleri ve Elektromekanik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Nebi ÖZHAN Bayramoğlu İnşaat
Mr. Haluk Özcan ROBO Otomasyon Muh. Elek.Mak.San.ve Tic.A.Ş.
Mr. Atilla Özdöl Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mr. Selim Özer Global Wire Harness A.Ş.
Mr. Harun Özkanaktı Alti Dynamics
Mr. Murat Özçelik AFB Bina Konfor A.S.
Ms. Nur Sedef ÜNAL Hiperteknoloji Medikal Makina Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş.
Mr. OĞUZ ÜNAL TEKNOPARK ANKARA
Mr. Recep ÜNVER Unicom Universal Bilgisayar Hiz. Tic.Ltd.şti
Mr. serdar özbek RP Mühendislik Danışmanlık Enerji Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ms. HACER İLHAN YİĞİT MİMSAN ENDÜSTRİ KAZANLARI AŞ
Mr. ERGÜN İŞGÖR TTAF SAVUNMA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Ms. Ayşe ŞAHİN Günili Yazılım
Ömer ŞENDOĞAN Bursa Ticaret ve Sanayi Odası
Mr. Özgür ŞIVGIN ICterra Bilgi ve İletişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
Mr. Adem Şahiner Sibernetik Makine ve Otomasyon Uygulamaları
Mr. Tunçağ Cihangir Şen Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği
Mr. Murat Şentürk Teknom Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ
Mr. Halil Akın şenkahya RND ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TASARIM MAKİNE SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ