8-13 July 2019
HTE / TARLA
Europe/Istanbul timezone

Zorunlu olan TUBİTAK-ARBİS kaydı için tıklayınız.

TUBİTAK-ARBİS kayıt rehberi için tıklayınız.

Bu etkinlik için TÜBİTAK desteğine başvurulmuş olup, destek talebimiz kabul edilmiştir. Katılımcıların masrafları TÜBİTAK desteği ile karşılanacaktır.

XIII. Ulusal Parçacık Hızlandırıcıları ve Dedektörleri Yaz Okulu hızlandırıcı teknolojileri ve uygulamaları alanında düzenlenmiş kurs formatında bir programdır. Katılımcılar, Fizik, Fizik Müh., Matematik, Elektrik-Elektronik Müh., Bilgisayar Müh., Makine Müh., Malzeme Müh. Ve Mekatronik Müh. bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencileri arasından seçilecektir. Katılımcı seçim kriterleri için "Kayıt" Sayfasına bakınız.

DUYURU

Etkinlik kayıtları öğrencilerin ders ve sınav dönemi ile çakıştığından öğrencilerimizin kayıt yaptıramamış olabileceği değerlendirilerek etkinlik kayıt süresi 14 Haziran 2019 mesai saati bitimine (17:00) kadar uzatılmıştır.

Etkinlikte bilgisayarlı uygulama dersleri bulunduğu için katılımcıların dizüstü bilgisayarlarını yanlarında getirmeleri önemle rica olunur.

Not !:

Daha önce bu kurs kapsamında destek alan öğrenciler tekrar desteklenmeyecektir.

Kayıt yaptıran öğrencilere etkinliğe kabul edilip edilmediklerine yönelik sonuçlar 21.06.2019 tarihinde elektronik posta yoluyla bildirilecektir.

Sınav sonuçları; etkinlik sırasında cevap anahtarı ile birlikte katılımcılara verilecektir.

DİKKAT!

Okulun son gününde yapılacak olan değerlendirme sınavında başarılı olan ilk üç öğrenciye "ÖDÜL" verilmesine karar verilmiştir.

Starts
Ends
Europe/Istanbul
HTE / TARLA
Seminer Salonu
Ankara Üniversitesi Hızlandırıcı Teknolojileri Enstitüsü (HTE) Gölbaşı Kampüsü 06830 Gölbaşı / Ankara